Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZPSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Rekrutacja  |   Klauzula Informacyjna RODO

Nowe w galerii ZPSM

  • Warsztaty plastyczne w POSM II st.
    prowadzone przez Bożenę Mozolewską
  • Z Teatrem Kamishibai w Szkole Specjalnej
  • Szczecin Young Percussion w Filharmonii
  • "Krakowiacy i Górale"
  • Dyplomy perkusyjne - 2019
  • Jazz w ZPSM
  • Dzień Otwarty Szkoły - 2019
  • Warsztaty puzonowe w ZPSM
  • Pierwsza pomoc i zajęcia sportowe w POSM II st.
  • Gry planszowe w Bibliotece ZPSM
  • Studniówka 2019
  • Tydzień profilaktyki w POSM II st.
  • Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
  • Z teatrem Kamishibai w Szpitalu
  • Christmas Carol Quiz
  • Koncert Wigilijny - AD 2018
  • Grudniowy koncert z cyklu Mistrz i uczeń
  • Warsztaty puzonowe w ZPSM
  • Świątecznie w PSM I st.
  • Przekazanie archiwaliów A. Huebnera Książnicy Pomorskiej
  • Szlachetna Paczka w ZPSM
  • Konkurs na Aranżację Polskiej Kolędy
  • Warszty Pianistyczne w ZPSM
  • Warsztaty fagotowe w PSM I st.
  • POSM II st. - na sportowo!
  • IV Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im Dominika Rutkowskiego
  • Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin - 2018
  • Warsztaty fletowe z Renatą Guzik
  • Teoria w praktyce - 2018
  • Koncert Stypendystów Miasta Szczecin w Filharmonii
  • Setna rocznica urodzin Niepodległej
  • Hymn na 100-lecie Niepodległej
  • Dzień Edukacji Narodowej w ZPSM - 2018 r.
  • Koncert w Greiswaldzie
  • Koncert w Przelewicach
  • Pasowanie uczniów klasy I PSM I st.
  • Pasowanie uczniów klasy I POSM II st.

Zakup instrumentów dla ZPSM

24.04.2019 r.

Dnia 17.04.2019 r. Dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie podpisał z Dyrektorem Departamentu Finansowego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego umowę na realizację zadania pn. „Zakup instrumentów dla Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie”. Zakupione zostaną następujące instrumenty: 1) Fortepian z ławą i pokrowcem – 1 zestaw. 2) Pianino z ławą – 1 zestaw. 3) Wibrafon – 1 sztuka. 4) Skrzypce ze smyczkiem i futerałem – 1 zestaw.
Umowa będzie realizowana do 31.12.2019 r. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

początek strony...

XII Kurs Improwizacji Organowej i Fortepianowej

15.07.2019 r.

początek strony...

International Lutosławski Youth Orchestra 2019

10.07.2019 r.

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zaprasza na "International Lutosławski Youth Orchestra 2019" - 26-30 sierpnia 2019 r.

:: bliższe informacje...

początek strony...

Konferencja Naukowo-Metodyczna "Teoria muzyki w praktyce. Rytm - przestrzeń - dźwięk"

8.07.2019 r.

:: bliższe informacje...

początek strony...

Zestaw podręczników na rok szkolny 2019/2020

21.06.2019 r.

:: zestaw podręczników obowiązujący w ZPSM w roku szkolnym 2019/2020...

początek strony...

Bella Ciao! - Klasa VI POSM II st., o naszej Szkole...

11.02.2019 r.

początek strony...

Olimpiada Artystyczna - 2019 r.

28.09.2018 r.

Finaliści z wyróżnieniem: Natalia Potaman (kl. 4 POSM II st.), Jakub Mazur (kl. 5 POSM II st.), Anna Lorek (kl. 5 PSM II st.) - przygotowanie Dorota Kalinowska

Finalici: Patryk Wróblewski (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Dorota Kalinowska, Zuzanna Czerniak (kl. 5 POSM II st.), Wiktoria Fedorova (kl. 5 POSM II st.), Martyna Dawid (kl. 5 POSM II st.)- przygotowanie Renata Wilento

początek strony...

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin

24.04.2018 r.

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin za rok szkolny 2017/2018 otrzymali następujący uczniowie: Abir Chanaa – klasa śpiewu Anny Rosy (kl. 6 POSM II st.), Kamil Borsuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika (kl. 3 PSM II st.), Tymon Chruściel – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego (kl. 4 POSM II st.), Weronika Głowacka – klasa fletu Bartosza Głowackiego (kl. 4 PSM II st), Wiktor Komorowski – klasa fagotu Edyty Moroz (kl. 2 POSM II st.), Aleksander Kowalak – klasa fagotu Edyty Moroz (kl. 6 POSM II st.), Michał Kram – klasa perkusji Dariusza Jagiełło (kl. 6 PSM II st.), Wiktoria Wasiak – klasa akordeonu Bogdana Górnika (kl. 3 POSM II st.), Mieszko Zabłocki – klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni (kl. 6 POSM II st.).

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Premiera RP Mateusza Morawieckiego

28.09.2018 r.

Mieszko Zabłocki - uczeń klasy skrzypiec Karoliny Uźniak-Gunii. W roku szkolnym 2017/2018 otrzymał promocję z wyróżnieniem do klasy VI POSM II st., uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w Szkole i tym samym po weryfikacji Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Wiceprezesa Rady Ministrów Piotra Glińskiego

18.10.2018 r.

Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.) i Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - uczniowie klasy akordeonu Bogdana Górnika, otrzymali stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy!

początek strony...

Sukcesy naszych uczniów

rok szkolny 2018/2019

Hanna Krzemień (kl. 3 POSM II st.) - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 - Szczecin, 18.06.2019 r.

Natalia Potaman (kl. 5 POSM II st.) - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 - Szczecin, 18.06.2019 r.

Zuzanna CZerniak (kl. 5 POSM II st.) - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 - Szczecin, 18.06.2019 r.

Martyna Dawid (kl. 5 POSM II st.) - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 - Szczecin, 18.06.2019 r.

Wiktoria Fedorowa (kl. 5 POSM II st.) - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 - Szczecin, 18.06.2019 r.

Jakub Mazur (kl. 5 POSM II st.) - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 - Szczecin, 18.06.2019 r.

Gabriela Wacławska (kl. 5 POSM II st.) - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 - Szczecin, 18.06.2019 r.

Patryk Wróblewski (kl. 5 POSM II st.) - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019 - Szczecin, 18.06.2019 r.

Hanna Krzemień (kl. 1 POSM II st.) - przygotowanie Marzanna Sienkiewicz-Poter: Laureat Konkursu "Kangur Matematyczny 2019" - Szczecin, 12.06.2019 r.

Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii E w III Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin, 8.06.2019 r.

Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II nagroda w kategorii E w III Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin, 8.06.2019 r.

Duet akordeonowy "Cinnamon Duo" w składzie: Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.), Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - przygotowanie Bogdan Górnik: I nagroda w kategorii H w III Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin, 8.06.2019 r.

Weronika Głowacka (kl. 4 PSM II st.) - klasa fletu Bartosza Głowackiego: I nagroda, flet - kategoria C w VI Rome International Music Competition - Rzym, 1.06.2019 r.

Jakub Mazur (kl. 5 POSM II st.) - klasa gitary Piotra Pałaca: wyróżnienie w trzeciej grupie solistów w XXII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Muzyki Gitarowej - Trzęsacz - Pobierowo, 7-9.06.2019 r.

Trio gitarowe w składzie: Barbara Baturo (kl. 3 POSM II st.), Karolina Białczewska (kl. 4 PSM II st.), Jakub Mazur (kl. 5 PSM II st.) - przygotowanie Piotr Pałac: I miejsce w drugiej grupie zespołów w XXII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Muzyki Gitarowej - Trzęsacz - Pobierowo, 7-9.06.2019 r.

Tymon Chruściel (kl. 4 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce w IX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Talenty Pianistyczne” - Mediolan, 4-9.06.2019 r.

Gabriela Wacławska (kl. 4 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: wyróżnienie w IX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Talenty Pianistyczne” - Mediolan, 4-9.06.2019 r.

Vladyslav Kopchuk (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: III miejsce w Konkursie plastycznym "Szczepionki ratują życie i zdrowie" - Szczecin, 4.06.2019 r.

Kondrad Szymonko (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w Konkursie plastycznym "Szczepionki ratują życie i zdrowie" - Szczecin, 4.06.2019 r.

Hanna Sobura (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w Konkursie plastycznym "Szczepionki ratują życie i zdrowie" - Szczecin, 4.06.2019 r.

Oliwia Maciejuniec (kl. 2 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Aleksandry Jączek: wyróżnienie w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Szymon Świłpa (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Aleksandry Jączek: wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Emma Kocój (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w grupie V w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Hanna Zarzycka (kl. 1 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Ewy Rottermund: II miejsce w grupie (?) w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Damian Grabowski (kl. 3 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Ewy Rottermund: II miejsce w grupie (?) w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Nikola Lewicka (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Ewy Rottermund: wyróżnienie w grupie (?) w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Karina Kujawska (kl. 4 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Doroty Maciejewskiej: I miejsce w grupie V w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Jędrzej Kujawiak (kl. 4 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Doroty Maciejewskiej: I miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Dorota Szajduk (kl. 4 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Doroty Maciejewskiej: wyróżnienie w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Amelia Krzyżanowska (kl. 2 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Doroty Maciejewskiej: wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Natalia Herfort (kl. 4 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Doroty Maciejewskiej: I miejsce w grupie I w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Patryk Wróblewski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Pawła Gorczyńskiego: I miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Daniel Rozmus (kl. 4 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Pawła Gorczyńskiego: II miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Urszula Śledź (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Pawła Gorczyńskiego: II miejsce w grupie I w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Natalia Seroczyńska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Iwony Kołodzińskiej: III miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Martyna Wochna (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Elżbiety Heńskiej: wyróżnienie w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Adrianna Stasiak (kl. 1 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Elżbiety Heńskiej: wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Jakub Mazur (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Elżbiety Heńskiej: III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Hanna Iwanow (kl. 1 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Elżbiety Heńskiej: I miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Miłosz Otto (kl. 1 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Marii Bogackiej-Bobik: II miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 3.06.2019 r.

Daniel Rozmus (kl. 4 POSM II st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Gajewskiej-Makulec: wyróżnienie w kategorii B/II w II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowy "Być jak Wieniawski" - Lublin, 31.05-3.06.2019 r.

Agata Wasik (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: III miejsce w Konkursie wiedzy o szkodliwości palenia tytoniu - Szczecin, 31.05.2019 r.

Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III nagroda w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Malborghetto, 26.05.2019 r.

Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III nagroda w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Malborghetto, 26.05.2019 r.

Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III nagroda w Międzynarodowym Konkursie "Malchower Kirchenpreis" - Malchow, 18.05.2019 r.

Duet akordeonowy "Cinnamon Duo" w składzie: Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.), Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - przygotowanie Bogdan Górnik: II nagroda w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Malborghetto, 26.05.2019 r.

Zuzanna Czerniak (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Małgorzata Kowalik: wyróżnienie w kategorii młodzież i osoby dorosłe na IV Festiwal Piosenki Papieskiej - Banie, 18.05.2019 r.

Iga Wójcikiewicz (kl. q POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim "Drzewo w literaturze i sztuce" za wiersz "Drzewa" - Szczecin, 10.05.2019 r.

Duet fortepianowy w składzie: Hanna Komorowska (kl. 6 POSM II st.), Justyna Krynicka (kl. 5 PSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: III miejsce w VI Międzynarodowym Konkursie Duetów Fortepianowych - Ełk, 18.05.2019 r.

Daniel Rozmus (kl. 4 POSM II st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Gajewskiej-Makulec: Primo Premio na XIV Concorso "Musica Insieme" - Musile di Piave , 4-5.05.2019 r.

Weronika Głowacka (kl. 4 PSM II st.) - klasa fletu Bartosza Głowackiego: 1 nagroda na 10th International Music Competition - Belgrad, 19.05.2019 r.

Weronika Głowacka (kl. 4 PSM II st.) - klasa fletu Bartosza Głowackiego: Secondo Premio na XIV Concorso "Musica Insieme" - Musile di Piave , 4-5.05.2019 r.

Wiktor Komorowski (kl. 2 PSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie w XXXIX Konkursie Młodego Muzyka - Szczecinek, 9-11.05.2019 r.

Hanna Antosiewicz (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w etapie wojewódzkim Konkursu "Szkoła wolna od używek" - Szczecin, 15.04.2019 r.

Natalia Herfort (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w etapie wojewódzkim Konkursu "Szkoła wolna od używek" - Szczecin, 15.04.2019 r.

Natalia Grocholska (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w etapie wojewódzkim Konkursu "Szkoła wolna od używek" - Szczecin, 15.04.2019 r.

Maja Dżaman (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: I miejsce w etapie powiatowym Konkursu "Szkoła wolna od używek" - Szczecin, 15.04.2019 r.

Maja Krzemień (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Katarzyna Łącka: Laureat Konkursu Geograficznego organizowanego przez Kuratorium w Szczecinie, luty.2019 r.

Salomea Gajda (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uxniak-Gunii: I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. Jadwigi Kaliszewskiej "Talenty Skrzypcowe", Nagroda specjalna za "Stylowość wykonania" - Poznań, 27-30.04.2019 r.

Dawid Modzelewski (kl. 6 POSM II st.) - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: wyróżnienie w grupie II w kategorii II w XVI Zachodniopomorskim Konkursie Perkusyjnym - Stargard, 16-18.04.2019 r.

Wiktoria Kościańska (kl. 4 POSM II st.) - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: III miejsce w grupie II w kategorii II w XVI Zachodniopomorskim Konkursie Perkusyjnym - Stargard, 16-18.04.2019 r.

Iga Wójcikiewicz (kl. 1 POSM II st.) - II miejsce w kategorii do lat 18 w Ogólnopolskim Przeglądzie Konkursowym Szanty i Piosenki Żeglarskiej “Szantogranie” - Słupca, 27.04.2019 r.

Gabriela Wacławska (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Jolanta Dobies: finalistka 49. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego organizowanej przez Polską Akademię Nauk - Konstancin-Warszawa, 3-6.04.2019 r.

Wiktoria Pałasz (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: I miejsce w kategorii "pop" oraz "musical" - V International Contest for Children, Youth and Addults Music Talent League - Wilno, 2-7.04.2019 r.

Natalia Herfort (kl. 4 POSM II st.) - klasa śpiewu Anny Rosy: Nagroda Specjalna Fundacji Wspierania Talentów Muzycznych "Młodzi Muzycy" na XII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Ludomira Różyckiego - Wrocław, 30.03.2019 r.

Cyprian Szawracki (kl. 4 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: wyróżnienie w kategorii II w Międzynarodowym Konkursie Saksofonowym na Europejskim Forum Saksofonowym - Wrocław, 29-31.03.2019 r.

Jakub Mazur (kl. 5 POSM II st.) - klasa gitary Piotra Pałaca: II miejsce w Konkursie na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Gitarowym - Kielce, 25-27.03.2019 r.

Barbara Baturo (kl. 3 POSM II st.) - klasa gitary Piotra Pałaca: wyróżnienie w Konkursie na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Gitarowym - Kielce, 25-27.03.2019 r.

Trio gitarowe w składzie: Barbara Baturo (kl. 3 POSM II st.), Karolina Białczewska (kl. 4 PSM II st.), Jakub Mazur (kl. 5 PSM II st.) - przygotowanie Piotr Pałac: I miejsce w Konkursie na VIII Ogónopolskim Festiwalu Gitarowym - Kielce, 25-27.03.2019 r.

Wiktor Komorowski (kl. 2 PSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: Grand Prix w kategorii II w IV Dolnośląskim Konkursie Obojowo-Fagotowym - Legnica, 22.03.2019 r.

Salomea Gajda (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: I miejece w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Zachary Szefliński (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: III miejece w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Radosław Lesiński (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: II miejece w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Magdalena Mackiewicz (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: II miejece w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Liwia Sobczyńska (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: II miejece w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Nadia Azjan (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejece w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Kaja Lesińska (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejece w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Jagoda Jarska-Szymczak (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: wyróżnienie w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Maria Szczerbik (kl. 1 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: wyróżnienie w IV Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" - Gryfino, 28.03.2019 r.

Ada Musiatowicz (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Iwona Letko: Finalista Kuratoryjnego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów - Szczecin, 21.03.2019 r.

Natalia Nednarska (kl. 1 POSM II st.) - przygotowanie Iwona Letko: Finalista Kuratoryjnego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów - Szczecin, 21.03.2019 r.

Wiktoria Pałasz (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: Grand Prix na XI Festiwalu Piosenki Angielskiej - Barlinek, 21.03.2019 r.

Duet klarnetowy w składzie: Jędzrzej Kujawiak (kl. 3 PSM II st.), Jakub Borowski (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Bogusław Jakubowski: I miejsce w Marcowym Konkursie Klarnetowym - Szczecin AS, 11.03.2019 r.

Duet klarnetowy w składzie: Miłosz Otto (kl. 1 POSM II st.), Jerzy Mitschke (kl. 1 PSM II st.) - przygotowanie Bogusław Jakubowski: II miejsce w Marcowym Konkursie Klarnetowym - Szczecin AS, 11.03.2019 r.

Jędrzej Kujawiak (kl. 3 PSM II st.) - klasa klarnetu Bogusława Jakubowskiego: wyróżnienie w grupie III w Marcowym Konkursie Klarnetowym - Szczecin AS, 11.03.2019 r.

Jerzy Mitschke (kl. 1 PSM II st.) - klasa klarnetu Bogusława Jakubowskiego: wyróżnienie w grupie II w Marcowym Konkursie Klarnetowym - Szczecin AS, 11.03.2019 r.

Jakub Borowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa klarnetu Bogusława Jakubowskiego: wyróżnienie w grupie III w Marcowym Konkursie Klarnetowym - Szczecin AS, 11.03.2019 r.

Michał Urzykowski (kl. 2 POSM II st.) - klasa klarnetu Piotra Piechockiego: wyróżnienie w grupie II w Marcowym Konkursie Klarnetowym - Szczecin AS, 11.03.2019 r.

Murgrabia Klaudia (kl. 1 POSM II st.) - klasa klarnetu Bogusława Jakubowskiego: wyróżnienie w grupie II w III Gorzowskim Turnieju Stroikowym - Gorzów Wielkopolski, 3.03.2019 r.

Tymon Chruściel (kl. 4 PSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: III nagroda w grupie III na III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Od Bacha do Szymanowskiego" - Warszawa, 15-16.03.2019 r.

Wiktoria Pałasz (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: II miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej - Szczecin, 7.03.2019 r.

Wiktor Komorowski (kl. 2 PSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w grupie III na International Competition "21 th Century Art" in Portugal - Funchal, Madeira, 1-8.03.2019 r.

Dorota Szajduk (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: Tytuł Finalisty w miejskich eliminacjach 64 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Szczecin, 9.03.2019 r.

Tymon Chruściel (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Barbara Kunc: II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Solfeżowym - Bielsko-Biała, 8-10.03.2019 r.

Weronika Omietońska (kl. 6 PSM II st.) - przygotowanie Paulina Dubojska: Tytuł Finalisty w X Ogólnopolskim Konkursie Solfeżowym - Bielsko-Biała, 8-10.03.2019 r.

Chór Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych, dyrygent - Julia Figiel : Srebrny Dyplom na Wojewódzkim Przeglądzie Chórów i Zespołów Kameralnych - Szczecin, 2.03.2019 r.

Maja Krzemień (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: tytuł finalisty w Konkursie biologicznym dla uczniów gimnazjum organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie - Szczecin, 14.02.2019 r.

Ada Musiatowicz (kl. 3 P0SM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie dla Mistrzów - Szczecin, 28.01.2019 r.

Paweł Bagiński (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu Eleny Swiridenko: Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas fortepianu szkół muzycznych II st. (punktacja - 23 pkt. lub więcej, na 25 ptk. możliwych do uzyskania) - Gdańsk Wrzesz, 10-11.12.2018 r.

Viktoriia Fedorova (kl. 5 POSM II st.) - klasa fletu Pawła Majewskiego: Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych II st. (punktacja - 23 pkt. lub więcej, na 25 ptk. możliwych do uzyskania) - Gdynia, 13-14.12.2018 r.

Jakub Mazur (kl. 5 POSM II st.) - klasa gitary Piotra Pałaca: Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas gitary szkół muzycznych II st. (punktacja - 23 pkt. lub więcej, na 25 ptk. możliwych do uzyskania) - Toruń, 13-14.12.2018 r.

Trio gitarowe w składzie: Barbara Baturo (kl. 3 POSM II st.), Karolina Białczewska (kl. 4 PSM II st.), Jakub Mazur (kl. 5 PSM II st.) - przygotowanie Piotr Pałac: Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas gitary szkół muzycznych II st. (punktacja - 23 pkt. lub więcej, na 25 ptk. możliwych do uzyskania) - Toruń, 25-26.11.2018 r.

Trio gitarowe w składzie: Barbara Baturo (kl. 3 POSM II st.), Karolina Białczewska (kl. 4 PSM II st.), Jakub Mazur (kl. 5 PSM II st.) - przygotowanie Piotr Pałac: I miejsce w XIX Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych - Szczecin, ZPSM, 21.01.2019 r.

Trio perkusyjne w składzie: Wiktoria Kościańska (kl. 4 POSM II st.), Dawid Modzelewski (kl. 6 POSM II st.), Michał Kram (kl. 6 PSM II st.) - przygotowanie Dariusz Jagiełło: II miejsce w XIX Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych - Szczecin, ZPSM, 21.01.2019 r.

Pola Rodziewicz (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepian Emilii Gabryel: III miejsce w grupie I w VI Regionalnym Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I stopnia Województwa Zachodniopomorskiego - Szczecin, 25.01.2019 r.

Wiktoria Pałasz (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: I miejsce w VI Regionalnym Przeglądzie Piosenki Zimowej j Świątecznej - Lipiany, 22.01.2019 r.

Wiktoria Pałasz (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: II miejsce w XIV Konkursie Kolęd i Pastorałek - Recz, 17.01.2019 r.

Wiktoria Pałasz (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: III miejsce w XII Powiatoeym Festiwalu Kolęd i Pastorałek - Węgorzyno, 17.01.2019 r.

Mieszko Zabłocki (kl. 2 POSM II st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Gini: III miejsce w grupie III w III Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. J. Kaliszewskiej - Poznań, 11-13.01.2019 r.

Wiktor Komorowski (kl. 2 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: III miejsce w XII Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych - Wrocław, 10-11.01.2019 r.

Aleksander Kowalak (kl. 6 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie w XII Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych - Wrocław, 10-11.01.2019 r.

Daria Górska (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: I miejsce w Konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień "Nowe narkotyki - nie daj się wkręcić" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie - Szczecin, 7.01.2019 r.

Konrad Szymonko (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w Konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień "Nowe narkotyki - nie daj się wkręcić" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie - Szczecin, 7.01.2019 r.

Agata Wasik (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w Konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień "Nowe narkotyki - nie daj się wkręcić" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie - Szczecin, 7.01.2019 r.

Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w IV Tokyo International Music Competition - Tokyo, 1.12.2018 r. - 1.01.2019 r.

Laura Chomiczewska (kl. 6 POSM II st.), Dawid Modzelewski (kl. 2 POSM II st.), Weronika Wasiela (kl. 6 POSM II st.), Hanna Antosiewicz (kl. 4 POSM II st.), Karolina Szczerbik (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Adrian Gryszpan, Berenika Kamińska-Pękalksa: 1 miejsce drużynowo I Mistrzostwach Szkół Artystycznych w badmintonie - Szczecin, 7.12.2018 r.

Duet akordeonowy "Cinnamon Duo" w składzie: Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.), Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - przygotowanie Bogdan Górnik: III nagroda w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II nagroda w IV Międzynarodowym Konkursie Akordeonowy - Praga, 26-27.10.2018 r.

Zespół Perkusyjny "Szczecin Young Percussion" w składzie: Wiktoria Kościańska (kl. 4 POSM II st.), Michał Kram (kl. 6 PSM II st.), Dawid Modzelewski (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie Dariusz Jagiełło: II miejsce w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Duet fortepianowy w składzie: Maksym Komaniecki (kl. 3 POSM II st.),Filip Wilkowski (kl. 3 PSM II st.), - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: II miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Kameralistyki Fortepianowej - Toruń, 6-8.12.2018 r.

Duet fortepianowy w składzie: Maksym Komaniecki (kl. 3 POSM II st.),Filip Wilkowski (kl. 3 PSM II st.), - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Salomea Gajda (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: laureatka plebiscytu Edu Virtuoso - symfoniczny talent show - Szczecin, Filharmonia, 2.12.2018 r.

Wiktoria Pałasz (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej, wraz zespołem "Four of them": Laureat XXV Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika - Będzin, 1.12.2018 r.

Wiktoria Pałasz (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: I miejsce w XIV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Trzbiatowska Cecyliada - 2018" - Trzebiatów, 24.11.2018 r.

Katarzyna Olczykowska (kl. 4 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: Nagroda Prezydenta Miasta Kutna w XIV Konkursie Piosenki Mistrza Jeremiego - Kutno, 19-25.11.2018 r.

Patryk Kaźmierczak (kl. 1 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Karolina Kułaga (kl. 4 POSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Katarzyna Druciarek (kl. 3 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Pola Szymczak (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Łukasz Martin (kl. 4 PSM II st.) - klasa fortepianu jazzowego Joanny Gajdy: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Ada Musiatowicz (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Najpiękniejszy List Pisany Odręcznie - Bolesławiec-Kruszyn, 30.11.2018 r.

Amelia Krzyżanowska (kl. 2 POSM II st.) - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: III miejsce w grupie I i II w IV Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym im. Dominika Rutkowskiego - Szczecin, 20-22.11.2018 r.

Klara Bieluń (kl. 4 PSM II st.) - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: II miejsce w grupie I i II w IV Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym im. Dominika Rutkowskiego - Szczecin, 20-22.11.2018 r.

Zuzanna Kołsut (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w Olimpiadzie wiedzy o HIV/AIDS - Szczecin, 3.12.2018 r.

Dorota Szajduk (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: VI miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w Olimpiadzie wiedzy o HIV/AIDS - Szczecin, 3.12.2018 r.

Dorota Szajduk (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Szczeciński Parnas" - Szczecin, 10.11.2018 r.

Konrad Szymonko (kl. 2 POSM II st.), Kajetan Michalski (kl. 2 POSM II st.), Filip Michalski (kl. 2 POSM II st.), Feliks Paradowski (kl. 2 POSM II st.)Paweł Krzemieniewski (kl. 3 POSM II st.), Maksymilian Gągorowski (kl. 3 POSM II st.), Wiktor Butkiewicz (kl. 3 POSM II st.), Tymon Chruściel (kl. 4 POSM II st.), Daniel Rozmus (kl. 4 POSM II st.), Rafał Ackiewicz (kl. 4 POSM II st.), Hanna Antosiewicz (kl. 4 POSM II st.), Karolina Szczerbik (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Adrian Gryszpan, Berenika Kamińska-Pękalksa: 1 miejsce drużynowo w II Mistrzostwach Drużynowych Szkół Artystycznych w Tenisie Stołowym - Szczecin, 16.11.2018 r.

Oliwia Maciejuniec (kl. 2 POSM II st.) - klasa klawesynu Ueszuli Stawickiej: Laureat IV Regionalnego Konkursu Pieński Patriotycznych "Polskie Drogi" w kat. SP V-VIII, Gimn. - Nowogard, 6.11.2018 r.

Cyprian Szawracki (kl. 4 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: Grand Prix na I. Międzynarodowym Konkursie Saksofonowym im. Aleksandra Fedotowa - Wilno, 26-27.10.2018 r.

Natalia Herfort (kl. 4 POSM II st.) - klasa śpiewu Anny Rosy: wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. M. Karłowicza - Kraków, 25-27.10.2018 r.

Abir Chanaa (kl. 6 POSM II st.) - klasa śpiewu Anny Rosy: wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. M. Karłowicza - Kraków, 25-27.10.2018 r.

Krzysztof Klukowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa perkusji Antoniny Kadur: Międzynarodowe Warsztaty Samby Bloco X. - Kraków, 19-22.10.2018 r.

Weronika Głowacka (kl. 4 PSM II st.) - klasa fletu Bartosza Głowackiego: II miejsce - III Geneva International Music Competition - Genewa, 1.07.2018 r.

początek strony...

Wirtualny spacer po naszej Szkole - Zapraszamy!

24.01.2017

początek strony...

copyright © 2011-2019 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie