Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZPSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Rekrutacja - PSM I st.  |   Rekrutacja - POSM II st., PSM II st.  |   Klauzula Informacyjna RODO

Nowe w galerii ZPSM

  • Dyplomy 2021
  • Warsztaty
    z Janem Jakubem Bokunem
  • Studniówka 2020
  • Uczymy się pracować z tablicą interaktywną (Szkolenie ZCDNu)
  • Inauguracja Sali Organowej im. C. Loewego w ZPSM w Szczecinie
  • Czytelniczy wolontariat
  • Warsztaty orkiestrowe i koncert w Pasewalku (Niemcy)
  • Koncert Wigilijny AD 2019
  • Grudniowy Koncert z cyklu "Mistrz i uczeń"
  • Alicja w Krainie Nieszczęść
  • Jesienny Meeting Klarnetowy
  • Warsztaty obojowe - dr Ireneusz Stawniak
  • Niepodległa - 101 lat
  • Teoria w praktyce
  • 11:11 AD 2019
  • Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin - 2019
  • Warsztaty Puzonowe z Michałem Mazurkiewiczem
  • Dzień Edukacji Narodowej w ZPSM.
  • Edukacja biologiczna w POSM II st.
  • Pomerania - Koncert w Fiharmonii
  • Pasowanie uczniów klas pierwszych
  • Poczytaj mi mój Profesorze...
  • Rok Szkolny 2019/2020
  • Warsztaty plastyczne w POSM II st.
    prowadzone przez Bożenę Mozolewską
  • Z Teatrem Kamishibai w Szkole Specjalnej
  • Szczecin Young Percussion w Filharmonii
  • "Krakowiacy i Górale"
  • Dyplomy perkusyjne - 2019
  • Jazz w ZPSM
  • Dzień Otwarty Szkoły - 2019
  • Warsztaty puzonowe w ZPSM
  • Pierwsza pomoc i zajęcia sportowe w POSM II st.
  • Gry planszowe w Bibliotece ZPSM
  • Studniówka 2019
  • Tydzień profilaktyki w POSM II st.
  • Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
  • Z teatrem Kamishibai w Szpitalu

COVID-19 - KOMUNIKAT DYREKTORA ZPSM

9.04.2021 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie
Komunikat Dyrektora nr 12/20/21 dot. tymczasowej organizacji Pracy Szkoły z racji pandemii zostaje utrzymany w mocy do 18 kwietnia 2021 r.

:: Komunikat Dyrektora nr 12/20/21...

początek strony...

Katalog Biblioteki ZPSM - dostępny online - Zapraszamy!

12.04.202 r.

Katalog Biblioteki ZPSM...

początek strony...

Rekrutacja do ZPSM na rok szkolny 2021/2022

22.01.2021 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Kandydaci do POSM II st., PSM II st. i PSM I st. w ZPSM w Szczecinie!
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 znajdują się w informatorze. Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły!

:: Informator dla kandydatów do ZPSM na rok szkolny 2021/2022...

:: Wniosek o przyjęcie kandydata do ZPSM (.doc)...

:: Wniosek o przyjęcie kandydata do ZPSM (.pdf)...

początek strony...

"Dzień Otwarty Szkoły - POSM II st. i PSM II st." - wersja ONLINE - ZAPRASZAMY!

25.02.2021 r.

początek strony...

"Dzień Otwarty Szkoły - PSM I st." - wersja ONLINE - ZAPRASZAMY!

12.04.2021 r.

początek strony...

Waltornia, instrument dla Ciebie... - ZAPRASZAMY!

12.04.2021 r.

początek strony...

Wydział Jazzu - "Dzień Otwarty ONLINE" - ZAPRASZAMY!

22.03.2021 r.

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im.F.Nowowiejskiego w Szczecinie jest jedyną szkołą w regionie, która oferuje naukę w zakresie muzyki jazzowej i estradowej. Nasza oferta skierowana jest do uczniów klas ósmych, którzy pragną rozwijać swoją pasję w szkole drugiego stopnia, ale nie do końca odnajdują się w repertuarze klasycznym. Niniejszy film promocyjny wydziału jazzu, przygotowany został przez samych uczniów.

początek strony...

COVID-19 - KOMUNIKATY DYREKTORA ZPSM

:: Aktualne komunikaty Dyrektora ZPSM dotyczące organizacji Szkoły związanej z epidemią Covid-19...

:: Procedura organizacji pracy ZPSM w Szczecinie w czasie stanu epidemi SARS-CoV2...

:: Załącznik 1 do Procedury...

:: Załącznik 2 do Procedury...

:: Załącznik 3 do Procedury...

początek strony...

COVID-19 - Pomoc psychologiczna dla uczniów szkół artytsycznych

początek strony...

COVID-19 - Bezpieczeństwo pracy z komputerem i w internecie

początek strony...

Koncert Chopinowski

16.04.2021 r.

początek strony...

Zachodniopomorskie Forum Artystyczne 2021 - edycja ONLINE

24.02.2021 r.

:: informacje szczegółowe...

początek strony...

Chór PSM I st. w ZPSM w Szczecinie

7.03.2021 r.

początek strony...

Big Band ZPSM - pod kierownictwem artystycznym Krzysztofa Kołłątaja

26.01.2021 r.

początek strony...

Koncert Inauguracyjny VI Zachodniopomorskiego Konkursu Pianistycznego o zasięgu ogólnopolskim – edycja online - 16 marca 2021 r., godz. 9:30

16.03.2021 r.

Recital w wykonaniu Sławomira Wilka
Fryderyk Chopin - Polonez As-dur op. 53
Fryderyk Chopin - Barkarola Fis-dur op. 60
Fryderyk Chopin - Walc Des-dur op. 64 nr 1
***
Sergiusz Bortkiewicz - Lyrica Nova op. 59
Nr 1 Con moto affettuoso
Nr 2 Andantino
Nr 3 Andantino
Nr 4 Con slancio

początek strony...

Dyplomanci klasy śpiewu solowego dr Małgorzaty Wieland

22.03.2021 r.

początek strony...

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin

28.10.2020 r.

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin za rok szkolny 2019/2020 otrzymali następujący uczniowie: Kamil Borsuk (klasa 5 PSM II st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Adam Chocian (klasa 2 POSM II st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Tymon Chruściel (klasa 6 POSM II st.) – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego, Weronika Głowacka (klasa 6 PSM II st.) – klasa fletu Bartosza Głowackiego, Irena Kiełbasińska (klasa 3 POSM II st.) – klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej, Wiktor Komorowski (klasa 5 POSM II st.) – klasa fagotu Edyty Moroz, Filip Niczyporuk (klasa 2 POSM II st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Antoni Pastusiak (klasa 3 PSM I st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Cyprian Szawracki (klasa 6 POSM II st.) – klasa saksofonu Julity Przybylskiej.

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

28.10.2020 r.

Kamil Borsuk (klasa 5 PSM II st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Tymon Chruściel (klasa 6 POSM II) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego, Weronika Głowacka (klasa 6 PSM II st.) – klasa fletu Bartosza Głowackiego, Wiktor Komorowski (klasa 5 POSM II st.) – klasa fagotu Edyty Moroz, Cypran Szawracki (klasa 6 POSM II st.) – klasa saksofonu Julity Przybylskiej.

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Premiera RP Mateusza Morawieckiego

16.11.2020 r.

Maja Krzemień - uczennica klasy oboju Grzegorza Święciochowskiego (klasa 5 POSM II st.) oraz Agata Wasik - uczennica klasy rytmiki Artemidy Ikonomu-Cichockiej (klasa 4 POSM II st.), w roku szkolnym 2019/2020 otrzymały promocję z wyróżnieniem do klasy programowo wyższej, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w Szkole i tym samym po weryfikacji Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymały Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Ministra właściwego do spraw Oświaty i Wychowania - Przemysława Czarnka

6.04.2021 r.

Karolina Kułaga - uczennica klasy śpiewu jazzowego Jolanty Szczpaniak-Przybylińskiej (klasa 6 POSM II st.), Julia Iwanow - uczennica klasy śpiewu solowego Małgorzaty Wieland (klasa 6 POSM II st.) oraz Natalia Herfort - uczennica klasy śpiewu solowego Iwony Górewicz (klasa 6 POSM II st.) otrzymały stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020. Gratulujemy!

początek strony...

dr hab. Piotr Piechocki - Honorowym Profesorem Oświaty

14.10.2020 r.

 

:: Piotr Piechocki - muzyk, pedagog, dyrektor...

początek strony...

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska, Mateusz Rogowski - przygotowanie: Aleksandra Pstrągowska. Prezentacja konkursowa.

11.03.2021 r.

Anton Arensky - 12 Pieces Op. 66, V. Elegia; Jan Wachowski - Toccata na 2 fortepiany

początek strony...

I nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Pianistyczmym Muzyki Polskiej w Gdańsku - Milana Biały

22.12.2020 r.

F. Kuhlau - Sonatina C-dur, Op. 88 nr 1; T. Szeligowski - Malinconia; J. Ekier - Kolorowanki na fortepian, cz. 5

początek strony...

I nagroda w kategorii zespoły kameralne w International Moscow Music Online-Competition dla duetu fortepianowego - PIANO DUO Aleksandra Pstrągowska, Krzysztof Figiel

20.12.2020 r.

W. A. Mozart - Sonata in D for piano four hands, KV 381, I. Allegro; F. Liszt - Hungarian Rapsody No. 2 for piano four hands (arr. F. Bendel)

początek strony...

MEN - Aneksy do informatorów o egzaminach w 2021 roku

31.12.2020 r.

:: aneksy do informatorów o egzaminach w 2021 roku - egzamin ósmoklasisty...

:: aneksy do informatorów o egzaminach w 2021 roku - egzamin maturalny...

początek strony...

MEN - materiały do nauki hybrydowej i zdalnej - przedmioty ogólnokształcące

15.10.2020 r.

początek strony...

Nauczanie zdalne - materiały

15.10.2020 r.

początek strony...

COVID-19 - Materiały do nauki zdalnej dla uczniów, ich rodziców i nauczycieli

początek strony...

Bella Ciao! - Klasa VI POSM II st., o naszej Szkole...

11.02.2019 r.

początek strony...

Akademia Sztuki w Szczecinie zaprasza na rekrutacja na rok akademicki 2021/2022

17.03.2021 r.

:: REKRUTACJA - informacje szczegółowe...

:: REKRUTACJA - krok po kroku...

początek strony...

Letnia Akademia Muzyczna

11.03.2021 r.

:: informacje szczegółowe...

początek strony...

Sukcesy naszych uczniów

rok szkolny 2020/2021

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce, w kategorii XX i XXI w 12th WORLD OPEN Online Music Competition - Belgrad, 15.03.2021 r.

Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce. w kategorii X w 12th WORLD OPEN Online Music Competition - Belgrad, 15.03.2021 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie: Julia Zemmler - III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym im. F. Wesołowskiego - Łódź, 12-13.03.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce i Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego w grupie II w VI Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim - Szczecin, 16-19.03.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w kategorii III w VI Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim - Szczecin, 16-19.03.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: I nagroda w International Music Competition - Best Bach Performance (5th Edition, 2021) - Londyn, 21.03.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II nagroda w kategorii II w XIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Ireny Rolanowskiej - Kraków, 28.02-1.03.2021 r.

Cyprian Szawracki (kl. 6 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: I miejsce w International Music Moscow Competition - Moskwa, 10.12.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce, kategoria C w I International Online Instrumental Performance Competition - Łódź, 25.02.2021 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I Prize i Special Prize for Outstanding Personality. I International Online Instrumental Performance Competition - Łódź. 25.02.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 PSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: srebrny dyplom w V Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym (online) - Wadowice, 20.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: Grand Prix w V Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym (online) - Wadowice, 20.02.2021 r.

Emma Kocój (kl. 6 POSM II st.) - klasa wiolonczeli Tomasza Szczęsnego: wyróżnienie w Gustav Mahler Prize Cello Competition (online) - Lihlava (Czechy), 8.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w I Kyoto International Music Competition (online) - Kyoto, 1.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w II International Music Competition Ca Nova (online) - Turcja-Ukraina, 15.02.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w II International Music Competition Ca Nova (online) - Turcja-Ukraina, 15.02.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: I miejsce (kat. 17-19 lat) w International Online Sopravista Festival - Riccione (Włochy), 15.02.2021 r.

Daniel Rozmus (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Gabriela Matecka (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Hanna Zarzycka (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Zuzanna Sobieniak (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Paulina Dubojska: II miejsce oraz nagroda publiczności (głosowanie internetowe) w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: I miejsce w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w Ziemas Pasaka - Łotwa, 15.01.2020 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Kyoto, 31.01.2020 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w VI Odin International Music Competiton (edycja online) - Tallinn, 31.01.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce w VI Odin International Music Competiton (edycja online) - Tallinn, 31.01.2020 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Artystycznym "Silk Way" im. SS. Prokofiewa - Moskwa, 31.01.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: III miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego - Tuchów, 15.01.2021 r.

Maria Rocławska (kl. 4 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce (ex aequo) w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Dominiak Stróżyk (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Iwony Kołodzińskiej: II miejsce (ex aequo) w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Agata Tomaszewska (kl. 4 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Iwony Kołodzińskiej: wyróżnienie, grupa II w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Wiktoria Babińska (kl. 2 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Doroty Maciejewskiej: II miejsce, grupa I w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego - Tuchów, 15.01.2021 r.

Olimpia Mościcka (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie: Anna Wójcik - III miejsce w XIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Oto ja i media" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa zachodniopomorskiego - I LO w Szczecinie, 15.01.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w New Year's Star (online) - Turcja, 1-14.01.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w International Online Piano Competition "Gloria Artis" - Wiedeń, 20.12.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce w International Moscow Music Online-Competition (kategoria wiekowa 14-17 lat) - Moskwa, 20.12.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej "Dziecięce Imaginacje" (online) - Gdańsk, 20.12.2020 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Artystycznym "Music Modern" (online) - Odessa, 21-24.11.2020 r.

Julia Skałacka (kl. 1 PSM II st.) - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: I miejsce w IV@konkurs altówkowy (online) - Gdańsk, 8.11.2020 r.

Blanka Borowik (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Radosław Lesiński (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Mateusz Głogowski (kl. 4 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Liwia Sobczyńska (kl. 4 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Michalina Szczepanik (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: II miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Kaja Lesińaks (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Nadia Lipińska (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Maria Szczerbik (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: wyróżnienie w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: II miejsce w kategorii B w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym (online) - Leżajsk, 27.09.2020 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym (online) - Bruksela, 1.08.2020 r.

początek strony...

Wirtualny spacer po naszej Szkole - Zapraszamy!

24.01.2017

początek strony...

copyright © 2011-2020 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie | Design by: W. Cieślok (ZPSM)