Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZPSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Rekrutacja - PSM I st.  |   Rekrutacja - POSM II st., PSM II st.  |   Klauzula Informacyjna RODO

Nowe w galerii ZPSM

  • Mały Wirtuoz 20201
  • Dyplomy 2021
  • Studniówka 2020
  • Uczymy się pracować z tablicą interaktywną (Szkolenie ZCDNu)
  • Inauguracja Sali Organowej im. C. Loewego w ZPSM w Szczecinie
  • Czytelniczy wolontariat
  • Warsztaty orkiestrowe i koncert w Pasewalku (Niemcy)
  • Koncert Wigilijny AD 2019
  • Grudniowy Koncert z cyklu "Mistrz i uczeń"
  • Alicja w Krainie Nieszczęść
  • Jesienny Meeting Klarnetowy
  • Warsztaty obojowe - dr Ireneusz Stawniak
  • Niepodległa - 101 lat
  • Teoria w praktyce
  • 11:11 AD 2019
  • Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin - 2019
  • Warsztaty Puzonowe z Michałem Mazurkiewiczem
  • Dzień Edukacji Narodowej w ZPSM.
  • Edukacja biologiczna w POSM II st.
  • Pomerania - Koncert w Fiharmonii
  • Pasowanie uczniów klas pierwszych
  • Poczytaj mi mój Profesorze...
  • Rok Szkolny 2019/2020
  • Warsztaty plastyczne w POSM II st.
    prowadzone przez Bożenę Mozolewską
  • Z Teatrem Kamishibai w Szkole Specjalnej
  • Szczecin Young Percussion w Filharmonii
  • "Krakowiacy i Górale"
  • Dyplomy perkusyjne - 2019
  • Jazz w ZPSM
  • Dzień Otwarty Szkoły - 2019
  • Warsztaty puzonowe w ZPSM
  • Pierwsza pomoc i zajęcia sportowe w POSM II st.
  • Gry planszowe w Bibliotece ZPSM
  • Studniówka 2019
  • Tydzień profilaktyki w POSM II st.
  • Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
  • Z teatrem Kamishibai w Szpitalu

Zestaw podręczników na rok szkolny 2021/2022

8.07.2020 r.

Uwaga Uczniowie klas I i II POSM II st. (7 i 8 klasy szkoły podstawowej)
Dyrekcja uprzejmie informuje, że zestaw podręczników i ćwiczeń do klasy I i II POSM II st. uczniowie otrzymają od Szkoły bezpłatnie.

:: zestaw podręczników obowiązujący w ZPSM w roku szkolnym 2020/2021...

początek strony...

COVID-19 - KOMUNIKATY DYREKTORA ZPSM

:: Aktualne komunikaty Dyrektora ZPSM dotyczące organizacji Szkoły związanej z epidemią Covid-19...

:: Procedura organizacji pracy ZPSM w Szczecinie w czasie stanu epidemi SARS-CoV2...

:: Załącznik 1 do Procedury...

:: Załącznik 2 do Procedury...

:: Załącznik 3 do Procedury...

początek strony...

COVID-19 - Pomoc psychologiczna dla uczniów szkół artystycznych

początek strony...

COVID-19 - Bezpieczeństwo pracy z komputerem i w internecie

początek strony...

"Dzień Otwarty Szkoły - POSM II st. i PSM II st." - wersja ONLINE - ZAPRASZAMY!

25.02.2021 r.

początek strony...

"Dzień Otwarty Szkoły - PSM I st." - wersja ONLINE - ZAPRASZAMY!

12.04.2021 r.

początek strony...

Fortepian w PSM I st, instrument dla Ciebie... - ZAPRASZAMY!

3.05.2021 r.

początek strony...

Obój, instrument dla Ciebie... - ZAPRASZAMY!

8.04.2021 r.

początek strony...

Waltornia, instrument dla Ciebie... - ZAPRASZAMY!

12.04.2021 r.

początek strony...

Organy, instrument dla Ciebie... - ZAPRASZAMY!

28.04.2021 r.

Nagarnia dokonano w Sali Organowej im. Carla Loewego ZPSM w Szczecinie

początek strony...

Wydział Jazzu - "Dzień Otwarty ONLINE" - ZAPRASZAMY!

22.03.2021 r.

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im.F.Nowowiejskiego w Szczecinie jest jedyną szkołą w regionie, która oferuje naukę w zakresie muzyki jazzowej i estradowej. Nasza oferta skierowana jest do uczniów klas ósmych, którzy pragną rozwijać swoją pasję w szkole drugiego stopnia, ale nie do końca odnajdują się w repertuarze klasycznym. Niniejszy film promocyjny wydziału jazzu, przygotowany został przez samych uczniów.

początek strony...

Orkiestra Dęta ZPSM w Szczecinie

8.06.2021 r.

początek strony...

Piosenka dla MAMY

26.05.2021 r.

początek strony...

"Mój ulubiony utwór"

28.05.2021 r.

Maciej Wachowiec (klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej) F. Chopin - Etiuda f-moll op. 10, nr 9

początek strony...

Koncert Chopinowski

16.04.2021 r.

początek strony...

Chór PSM I st. w ZPSM w Szczecinie

7.03.2021 r.

początek strony...

Big Band ZPSM - pod kierownictwem artystycznym Krzysztofa Kołłątaja

26.01.2021 r.

początek strony...

Koncert Inauguracyjny VI Zachodniopomorskiego Konkursu Pianistycznego o zasięgu ogólnopolskim – edycja online - 16 marca 2021 r., godz. 9:30

16.03.2021 r.

Recital w wykonaniu Sławomira Wilka
Fryderyk Chopin - Polonez As-dur op. 53
Fryderyk Chopin - Barkarola Fis-dur op. 60
Fryderyk Chopin - Walc Des-dur op. 64 nr 1
***
Sergiusz Bortkiewicz - Lyrica Nova op. 59
Nr 1 Con moto affettuoso
Nr 2 Andantino
Nr 3 Andantino
Nr 4 Con slancio

początek strony...

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin

28.10.2020 r.

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin za rok szkolny 2019/2020 otrzymali następujący uczniowie: Kamil Borsuk (klasa 5 PSM II st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Adam Chocian (klasa 2 POSM II st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Tymon Chruściel (klasa 6 POSM II st.) – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego, Weronika Głowacka (klasa 6 PSM II st.) – klasa fletu Bartosza Głowackiego, Irena Kiełbasińska (klasa 3 POSM II st.) – klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej, Wiktor Komorowski (klasa 5 POSM II st.) – klasa fagotu Edyty Moroz, Filip Niczyporuk (klasa 2 POSM II st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Antoni Pastusiak (klasa 3 PSM I st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Cyprian Szawracki (klasa 6 POSM II st.) – klasa saksofonu Julity Przybylskiej.

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

28.10.2020 r.

Kamil Borsuk (klasa 5 PSM II st.) – klasa akordeonu Bogdana Górnika, Tymon Chruściel (klasa 6 POSM II) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego, Weronika Głowacka (klasa 6 PSM II st.) – klasa fletu Bartosza Głowackiego, Wiktor Komorowski (klasa 5 POSM II st.) – klasa fagotu Edyty Moroz, Cypran Szawracki (klasa 6 POSM II st.) – klasa saksofonu Julity Przybylskiej.

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Premiera RP Mateusza Morawieckiego

16.11.2020 r.

Maja Krzemień - uczennica klasy oboju Grzegorza Święciochowskiego (klasa 5 POSM II st.) oraz Agata Wasik - uczennica klasy rytmiki Artemidy Ikonomu-Cichockiej (klasa 4 POSM II st.), w roku szkolnym 2019/2020 otrzymały promocję z wyróżnieniem do klasy programowo wyższej, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w Szkole i tym samym po weryfikacji Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymały Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Ministra właściwego do spraw Oświaty i Wychowania - Przemysława Czarnka

6.04.2021 r.

Karolina Kułaga - uczennica klasy śpiewu jazzowego Jolanty Szczpaniak-Przybylińskiej (klasa 6 POSM II st.), Julia Iwanow - uczennica klasy śpiewu solowego Małgorzaty Wieland (klasa 6 POSM II st.) oraz Natalia Herfort - uczennica klasy śpiewu solowego Iwony Górewicz (klasa 6 POSM II st.) otrzymały stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020. Gratulujemy!

początek strony...

dr hab. Piotr Piechocki - Honorowym Profesorem Oświaty

14.10.2020 r.

 

:: Piotr Piechocki - muzyk, pedagog, dyrektor...

początek strony...

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska, Mateusz Rogowski - przygotowanie: Aleksandra Pstrągowska. Prezentacja konkursowa.

11.03.2021 r.

Anton Arensky - 12 Pieces Op. 66, V. Elegia; Jan Wachowski - Toccata na 2 fortepiany

początek strony...

I nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Pianistyczmym Muzyki Polskiej w Gdańsku - Milana Biały

22.12.2020 r.

F. Kuhlau - Sonatina C-dur, Op. 88 nr 1; T. Szeligowski - Malinconia; J. Ekier - Kolorowanki na fortepian, cz. 5

początek strony...

I nagroda w kategorii zespoły kameralne w International Moscow Music Online-Competition dla duetu fortepianowego - PIANO DUO Aleksandra Pstrągowska, Krzysztof Figiel

20.12.2020 r.

W. A. Mozart - Sonata in D for piano four hands, KV 381, I. Allegro; F. Liszt - Hungarian Rapsody No. 2 for piano four hands (arr. F. Bendel)

początek strony...

Bella Ciao! - Klasa VI POSM II st., o naszej Szkole...

11.02.2019 r.

początek strony...

Akademia Sztuki w Szczecinie zaprasza na rekrutacja na rok akademicki 2021/2022

17.03.2021 r.

:: REKRUTACJA - informacje szczegółowe...

:: REKRUTACJA - krok po kroku...

początek strony...

Letnia Akademia Muzyczna

11.03.2021 r.

:: informacje szczegółowe...

początek strony...

Sukcesy naszych uczniów

rok szkolny 2020/2021

Maja Gabryszak (kl. 4 PSM II st.) - klasa skrzypiec Angeliki Moroz-Cybulskiej: III miejsce w gWorld Open Online Music Competition 2021 - Serbia, 17.06.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: I miejsce w grupie 2 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Maciej Wachowiec (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w grupie 2 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Blanka Borowik (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: II miejsce w grupie 2 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Hanna Gunia (kl. 1 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: II miejsce w grupie 1 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Liza Yurkova (kl. 1 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: I miejsce w grupie 1 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Zofia Piechocka (kl. 4 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: wyróżnienie w grupie 4 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Emilia Kozłowska (kl. 4 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: wyróżnienie w grupie 4 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Alicja Virók (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: wyróżnienie w grupie 2 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Jan Szczerbik (kl. 1 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: III miejsce w grupie 1 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Maria Masłowska (kl. 1 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: II miejsce w grupie 1 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Milena Rak (kl. 1 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: I miejsce w grupie 1 w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: I miejsce w grupie 3 i nagroda Grand Prix w Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Młody Wirtuoz" - ZPSM Szczecin, 16.06.2021 r.

Daniel Rozmus (kl. 6 POSM II st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Gajewskiej-Makulec: III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Być jak Wieniawski" - ZPSM w Szczecinie, 15.06.2021 r.

Liza Yurkova (kl. 1 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach V Festiwalu Forte - Poznań, 13.06.2021 r.

Ewa Mydłowska (kl. 4 POSM II st.) - klasa fletu Sylwii Kędzierskiej-Nowak: wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego - Lublin, 10.06.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w International Competition of Young Performers «Stars» - Łotwa, 5.06.2021 r.

Cyprian Szawracki (kl. 6 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: I miejsce w International Moscow Music Competition - Moskwa, 1.06.2021 r.

Alicja Dramska (kl. 4 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w katrgorii B VIII Rome International Music Competition - Rzym, 1.06.2021 r.

Antoni Pastusiak (kl. 3 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w katrgorii B VIII Rome International Music Competition - Rzym, 1.06.2021 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: wyróżnienie w Polskie Radio Chopin Alternatywa Konkursowa "Polskie Radio Chopin Alternatywa Konkursowa" - Szafarnia, 29.05.2021 r.

Maja Krzemień (kl. 5 POSM II st.) - klasa oboju Grzegorza Święciochowskiego: wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Obojowym im. Bohdana Łukaszewskiego - Białystok, 28-30.05.2021 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w I Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej "KraCamera 2021" - Kraków, 29-31.05.2021 r.

Antonina Dubajko (kl. 3 PSM II st.) - klasa klarnetu Piotra Piechockiego: wyróżnienie w VI Lubuskim Forum Klarnetowo-Saksofonowym - Krosno Odrzańskie, 29-30.05.2021 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w kategorii B5 w VIII Międzynarodowym Konkursie Muzyczny - Malborghetto, 29-30.05.2021 r.

Alicja Dramska (kl. 4 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III miejsce w kategorii B4 w VIII Międzynarodowym Konkursie Muzyczny - Malborghetto, 29-30.05.2021 r.

Antoni Pastusiak (kl. 3 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III miejsce w katrgorii B Junior VIII Międzynarodowym Konkursie Muzyczny - Malborghetto, 29-30.05.2021 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I W Międzynarodowym Konskurskie Muzycznym - Sarajewo, 1.05.2021 r.

Malwina Pękalska - przygotowanie: Dorota Krysińska - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy geologicznej i Środowiskowej "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Tajemniczy świat jaskiń", półfinał regionalny - Państwowy Instytut Geologiczny Oddział Pomorski, 19.05.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w International Multigenre Competition "Star Olympus" - Kazachstan, 17.05.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 PSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Paderewski in Memoriam" - Nowy Sącz, 20-29.05.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku - Leżajsk, 31.05.2021 r.

Bartosz Modrzejewski - przygotowanie: Paweł Gorczyński - I miejsce w grupie I w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Wiktoria Babińska - przygotowanie: Dorota Maciejewska - I miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Nina Lorenc - przygotowanie: Paweł Gorczyński - II miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Konrad Szponar - przygotowanie: Paweł Gorczyński - II miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Hanna Iwanow - przygotowanie: Elżbieta Heńska - wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Magdalena Gogolin - przygotowanie: Dorota Maciejewska - wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Zofia Pich - przygotowanie: Alina Pycio-Grochowska - wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Urszula Śledź - przygotowanie: Paweł Gorczyński - Grand Prix i I miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Barbara Baturo - przygotowanie: Paweł Gorczyński - I miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Antoni Sorówka - przygotowanie: Aleksandra Jączek - II miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Dominika Stróżyk - przygotowanie: Iwona Kołodzińska - II miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Damian Grabowski - przygotowanie: Ewa Rottermund - II miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Wiktor Komorowski - przygotowanie: Aleksandra Jączek - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Aleksandra Śledzińska - przygotowanie: Aleksandra Jączek - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Joanna Szczerkowska - przygotowanie: Maria Bogacka-Bobik - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Kajetan Michalski - przygotowanie: Paweł Gorczyński - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Kamil Borsuk - przygotowanie: Paweł Gorczyński - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Maja Krzemień - przygotowanie: Elena Swiridenko - I miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Oliwia Maciejuniec - przygotowanie: Aleksandra Jączek - II miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Gabriela Jurksztowicz - przygotowanie: Alina Pycio-Grochowska - II miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Oktawia Maciejuniec - przygotowanie: Paweł Gorczyński - wyróżnienie w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Julia Iwanow (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie: Jolanta Dobies - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Dla Maturzystów Fundacji Concilium Civitas przy Collegium Civitas w Warszawie na esej/artykuł/reportaż "Po pandemii: inny świat, gorszy świat, lepszy świat" - Warszawa, 9.05.2021 r.

Maja Grabarczyk (kl. 4 PSM I st.) - klasa skrzypiec Angeliki Moroz-Cybulskiej: wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie "Talenty skrzypcowe 2021" - Poznań, 24.05.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie I st. w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Muzyczne Obrazy" - Radom, 17-19.05.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie w I International Music Competition Silk Way (online) - Moskwa, 3.05.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce, w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2021 (online) - Kraków, 5.05.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie IV Ogólnopolskim Konkursie Klas Instrumentów Dętych (online) - Wadowice, 26.04.2021 r.

Milana Biały (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: "Złoty Wirtuoz" w XII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" - Sanok, 25-26.04.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: "Srebrny Wirtuoz" w XII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" - Sanok, 25-26.04.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w Europe Open Music Competition - Belgrad, 29.04.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce, w kategorii Fagot w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym Centrum Edukacji Artystyczne - Łódź, 14.04.2021 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: Grand Prix, Nagroda za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego, Nagroda Specjalna Instytutu Muzyki Kameralnej Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi w postaci recitalu podczas cyklu „Soboty kameralne” w sezonie 2021/2022 w II Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym im. Wiłkomirskich - Łódź, 22-24.04.2021 r.

Ewa Mydłowska (kl. 4 POSM II st.) - klasa fletu Sylwii Kędzierskiej-Nowak: I miejsce w kategorii XI w 12th WORLD OPEN Online Music Competition - Belgrad, 15.03.2021 r.

Alicja Dramska (kl. 4 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w katrgorii 5 12th World Open Online Music Competention - Belgrad, 15.03.2021 r.

Antoni Pastusiak (kl. 3 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III miejsce w katrgorii 4 12th World Open Online Music Competention - Belgrad, 15.03.2021 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w katrgorii 12 12th World Open Online Music Competention - Belgrad, 15.03.2021 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce, w kategorii XX i XXI w 12th WORLD OPEN Online Music Competition - Belgrad, 15.03.2021 r.

Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce. w kategorii X w 12th WORLD OPEN Online Music Competition - Belgrad, 15.03.2021 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie: Julia Zemmler - III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym im. F. Wesołowskiego - Łódź, 12-13.03.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce i Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego w grupie II w VI Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim - Szczecin, 16-19.03.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w kategorii III w VI Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim - Szczecin, 16-19.03.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: I nagroda w International Music Competition - Best Bach Performance (5th Edition, 2021) - Londyn, 21.03.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II nagroda w kategorii II w XIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Ireny Rolanowskiej - Kraków, 28.02-1.03.2021 r.

Cyprian Szawracki (kl. 6 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: I miejsce w International Music Moscow Competition - Moskwa, 10.12.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce, kategoria C w I International Online Instrumental Performance Competition - Łódź, 25.02.2021 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I Prize i Special Prize for Outstanding Personality. I International Online Instrumental Performance Competition - Łódź. 25.02.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 PSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: srebrny dyplom w V Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym (online) - Wadowice, 20.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: Grand Prix w V Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym (online) - Wadowice, 20.02.2021 r.

Emma Kocój (kl. 6 POSM II st.) - klasa wiolonczeli Tomasza Szczęsnego: wyróżnienie w Gustav Mahler Prize Cello Competition (online) - Lihlava (Czechy), 8.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w I Kyoto International Music Competition (online) - Kyoto, 1.02.2021 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: I miejsce I Kyoto International Music Competition - Kyoto Szczecin, 1.02.2021 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w kategorii E w I Kyoto International Music Competention - Kyoto, 1.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w II International Music Competition Ca Nova (online) - Turcja-Ukraina, 15.02.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w II International Music Competition Ca Nova (online) - Turcja-Ukraina, 15.02.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: I miejsce (kat. 17-19 lat) w International Online Sopravista Festival - Riccione (Włochy), 15.02.2021 r.

Daniel Rozmus (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Gabriela Matecka (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Hanna Zarzycka (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Zuzanna Sobieniak (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Paulina Dubojska: II miejsce oraz nagroda publiczności (głosowanie internetowe) w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: I miejsce w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w Ziemas Pasaka - Łotwa, 15.01.2020 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Kyoto, 31.01.2020 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w VI Odin International Music Competiton (edycja online) - Tallinn, 31.01.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce w VI Odin International Music Competiton (edycja online) - Tallinn, 31.01.2020 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Artystycznym "Silk Way" im. SS. Prokofiewa - Moskwa, 31.01.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: III miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego - Tuchów, 15.01.2021 r.

Maria Rocławska (kl. 4 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce (ex aequo) w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Dominiak Stróżyk (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Iwony Kołodzińskiej: II miejsce (ex aequo) w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Agata Tomaszewska (kl. 4 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Iwony Kołodzińskiej: wyróżnienie, grupa II w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Wiktoria Babińska (kl. 2 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Doroty Maciejewskiej: II miejsce, grupa I w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego - Tuchów, 15.01.2021 r.

Olimpia Mościcka (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie: Anna Wójcik - III miejsce w XIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Oto ja i media" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa zachodniopomorskiego - I LO w Szczecinie, 15.01.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w New Years Star (online) - Turcja, 1-14.01.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w International Online Piano Competition "Gloria Artis" - Wiedeń, 20.12.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce w International Moscow Music Online-Competition (kategoria wiekowa 14-17 lat) - Moskwa, 20.12.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej "Dziecięce Imaginacje" (online) - Gdańsk, 20.12.2020 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Artystycznym "Music Modern" (online) - Odessa, 21-24.11.2020 r.

Julia Skałacka (kl. 1 PSM II st.) - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: I miejsce w IV@konkurs altówkowy (online) - Gdańsk, 8.11.2020 r.

Blanka Borowik (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Radosław Lesiński (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Mateusz Głogowski (kl. 4 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Liwia Sobczyńska (kl. 4 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Michalina Szczepanik (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: II miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Kaja Lesińaks (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Nadia Lipińska (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Maria Szczerbik (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: wyróżnienie w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: II miejsce w kategorii B w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym (online) - Leżajsk, 27.09.2020 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym (online) - Bruksela, 1.08.2020 r.

początek strony...

Wirtualny spacer po naszej Szkole - Zapraszamy!

24.01.2017

początek strony...

copyright © 2011-2020 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie | Design by: W. Cieślok (ZPSM)