Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZPSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Klauzula Informacyjna RODO

Nowe w galerii ZPSM

  • Studniówka 2020
  • Uczymy się pracować z tablicą interaktywną (Szkolenie ZCDNu)
  • Inauguracja Sali Organowej im. C. Loewego w ZPSM w Szczecinie
  • Czytelniczy wolontariat
  • Warsztaty orkiestrowe i koncert w Pasewalku (Niemcy)
  • Koncert Wigilijny AD 2019
  • Grudniowy Koncert z cyklu "Mistrz i uczeń"
  • Alicja w Krainie Nieszczęść
  • Jesienny Meeting Klarnetowy
  • Warsztaty obojowe - dr Ireneusz Stawniak
  • Niepodległa - 101 lat
  • Teoria w praktyce
  • 11:11 AD 2019
  • Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin - 2019
  • Warsztaty Puzonowe z Michałem Mazurkiewiczem
  • Dzień Edukacji Narodowej w ZPSM.
  • Edukacja biologiczna w POSM II st.
  • Pomerania - Koncert w Fiharmonii
  • Pasowanie uczniów klas pierwszych
  • Poczytaj mi mój Profesorze...
  • Rok Szkolny 2019/2020
  • Warsztaty plastyczne w POSM II st.
    prowadzone przez Bożenę Mozolewską
  • Z Teatrem Kamishibai w Szkole Specjalnej
  • Szczecin Young Percussion w Filharmonii
  • "Krakowiacy i Górale"
  • Dyplomy perkusyjne - 2019
  • Jazz w ZPSM
  • Dzień Otwarty Szkoły - 2019
  • Warsztaty puzonowe w ZPSM
  • Pierwsza pomoc i zajęcia sportowe w POSM II st.
  • Gry planszowe w Bibliotece ZPSM
  • Studniówka 2019
  • Tydzień profilaktyki w POSM II st.
  • Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
  • Z teatrem Kamishibai w Szpitalu

Rok Szkolny 2018/2019

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin

30.10.2019 r.

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin za rok szkolny 2018/2019 otrzymali następujący uczniowie: Tymon Chruściel – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego (kl. 5 POSM II st.), Kamil Borsuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika (kl. 4 PSM II st.), Barbara Baturo – klasa gitary Piotra Pałaca (kl. 4 POSM II st.), Weronika Głowacka – klasa fletu Bartosza Głowackiego (kl. 5 PSM II st), Wiktor Komorowski – klasa fagotu Edyty Moroz (kl. 4 POSM II st.), Jakub Mazur – klasa gitary Piotra Pałaca (kl. 6 POSM II st.), Karolina Białczewska – klasa gitary Piotra Pałaca (kl. 4 PSM II st.), Wiktoria Wasiak – klasa akordeonu Bogdana Górnika (kl. 4 PSM II st.), Daniel Rozmus – klasa skrzypiec Małgorzaty Gajewskiej-Makulec (kl. 5 POSM II st.), Cyprian Szawracki – klasa saksofonu Julity Przybylskiej (kl. 5 POSM II st.), Wiktoria Pałasz – klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej (kl. 3 POSM II st.).

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Premiera RP Mateusza Morawieckiego

2.10.2019 r.

Jakub Mazur - uczeń klasy gitary Piotra Pałaca. W roku szkolnym 2018/2019 otrzymał promocję z wyróżnieniem do klasy VI POSM II st., uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w Szkole i tym samym po weryfikacji Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Wiceprezesa Rady Ministrów Piotra Glińskiego

18.10.2019 r.

Kamil Borsuk (kl. 4 PSM II st.) - z klasy akordeonu Bogdana Górnika, Wiktor Komorowski (kl. 4 POSM II st.) - z klasy fagotu Edyty Moroz, Jakub Mazur (kl. 6 POSM II st.) - z klasy gitary Piotra Pałaca oraz otrzymali stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy! Na zdjęciu - stypendyści wraz Piotrem Piechockim - Dyrektorem ZPSM

początek strony...

Sukcesy naszych uczniów

rok szkolny 2019/20

Alicja Dramska (kl. 3 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii I w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Belgrad, 28.06.02.2020 r.

Kamil Borsuk (kl. 4 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II nagroda w kategorii VII w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Belgrad, 28.06.02.2020 r.

Antoni Pastusiak (kl. 2 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii A w Muse 2020 International Music Competition - Ateny 22.06.02.2020 r.

Adam Chocian (kl. 1 POSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii C w Muse 2020 International Music Competition - Ateny 22.06.02.2020 r.

Filip Niczyporuk (kl. 2 POSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II nagroda w kategorii D w Muse 2020 International Music Competition - Ateny 22.06.02.2020 r.

"Cinamon Duo" w składzie: Wiktoria Wasiak (kl. 4 PSM II st.), Kamil Borsuk (kl. 4 PSM II st.) - przygotowanie Bogdan Górnik: I nagroda w kategoeorii D "ensemble" w Muse 2020 International Music Competition - Ateny 22.06.02.2020 r.

Kamil Borsuk (kl. 4 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii D w Muse 2020 International Music Competition - Ateny 22.06.02.2020 r.

Stanisław Kawecki (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: II miejsce ex aequo w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Jagoda Bytniewicz-Judasz (kl. 3 PSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: II miejsce ec aequo w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Emma Kocój (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Jan Kowalówka (kl. 3 PSM II st.) - Przygotowanie Alina Pycio-Grochowska: wyróżnienie w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Gabriela Jurksztowicz (kl. 1 PSM II st.) - przygotowanie Alina Pycio-Grochowska: wyróżnienie w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Filip Soboń (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Alina Pycio-Grochowska: wyróżnienie w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Martna Borkowska (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Alina Pycio-Grochowska: wyróżnienie w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Miłosz Otto (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Maria Bogacka-Bobil: wyróżnienie w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Amelia Krzyżanowska (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Dorota Maciejewska: wyróżnienie w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Natalia Herfort (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Dorota Maciejewska: II miejsce ex aequo w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Daniel Rozmus (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Paweł Gorczyński: wyróżnienie w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Barbara Baturo (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Paweł Gorczyński: III miejsce w Konkursie Szkolna Minatura Fortepianowa (on-line) - Szczecin ZPSM, 15.06.2020 r.

Hanna Krzemień (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Marzanna Sienkiewicz-Poter: wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" On-line - 2.06.2020 r.

Franciszek Obrycki (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Marzanna Sienkiewicz-Poter: wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" On-line - 2.06.2020 r.

Kamil Borsuk (kl. 4 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II nagroda w kategorii C w VII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym On-line - Rzym, 1.05 – 1.06.2020 r.

Filip Niczyporuk (kl. 2 POSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii C w VII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym On-line - Rzym, 1.05 – 1.06.2020 r.

Adam Chocian (kl. 1 POSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii B w VII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym On-line - Rzym, 1.05 – 1.06.2020 r.

Alicja Dramska (kl. 3 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii A w VII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym On-line - Rzym, 1.05 – 1.06.2020 r.

Antoni Pastusiak (kl. 2 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w kategorii „first notes” w VII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym On-line - Rzym, 1.05 – 1.06.2020 r.

Duet fortepianowy w składzie Irena Kiełbasińska (kl. 2 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 2 POSM II st.) - Przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: II nagroda (kategoria B, PIANO 4 hands) w V Madrid International Music Competition - Madryt, 1.06.2020 r.

"Cinamon Duo" w składzie: Wiktoria Wasiak (kl. 4 PSM II st.), Kamil Borsuk (kl. 4 PSM II st.) - przygotowanie Bogdan Górnik: I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym On-line - Sarajewo, 1.05.2020 r.

"Cinamon Duo" w składzie: Wiktoria Wasiak (kl. 4 PSM II st.), Kamil Borsuk (kl. 4 PSM II st.) - przygotowanie Bogdan Górnik: II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym On-line - Paryż, 1.03 – 1.04.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 2 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce (fortepian, kat. VIII) w XI International Music Competition - Belgrad, 13.03.2020 r.

Tymon Chruściel (kl. 5 POSM II st.), - przygotowanie Barbara Kunc: tytuł Zwycięzcy ex aeqo w MYEAR 2020 WYZWANIE ON-LINE, kategoria uczniowska - Wrocław, 31.03.2020 r.

Maja Krzemień (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Barbara Kunc: wyróżnienie ex aeqo w MYEAR 2020 WYZWANIE ON-LINE, kategoria uczniowska - Wrocław, 31.03.2020 r.

Tymon Chruściel, Julia Iwanow, Emma Kocój, Karolina Kułaga, Daniel Rozmus - przygotowanie Renata Wilento: Finaliści 44. Olimpiasy Artystycznej 2019/2020 - sekcja Historii Muzyki.

Natalia Grocholska, Natalia Herfort, Justyna Krynicka, Filip Soboń - przygotowanie Dorota Kalinowska: Finaliści 44. Olimpiasy Artystycznej 2019/2020.

Hanna Krzemień (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Marzanna Sienkiewicz-Poter: tytuł Laureata XX Konkursu Matematycznego pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty - Szczecin (XIV LO), 5.03.2020 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 2 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w XI International Music Competition - Belgrad, 15.03.2020 r.

Tymon Chruściel (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas skrzypiec i altówki szkół muzycznych II st. (punktacja - 23 pkt. lub więcej, na 25 ptk. możliwych do uzyskania) - Szczecin, 3-5.02.2020 r.

Daniel Rozmus (kl. 5 POSM II st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Gajewskiej-Makulec: Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas skrzypiec i altówki szkół muzycznych II st. (punktacja - 23 pkt. lub więcej, na 25 ptk. możliwych do uzyskania) - Koszalin, 30.01-01.02.2020 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 2 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 2 POSM II st.)- przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w XX Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych - Szczecin (ZPSM), 27.01.2020 r.

Zespół perkusyjny w składzie: Zuzanna Mazurek (kl. 4 POSM II st.), Mateusz Śliwa (kl. 4 POSM II st.), Wiktoria Kościańska (kl. 5 POSM II st.), Krzysztof Klukowski (kl. 6 POSM II st.)- przygotowanie Dariusz Jagiełło: II miejsce w XX Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych - Szczecin (ZPSM), 27.01.2020 r.

"Cinamon Duo" w składzie: Wiktoria Wasiak (kl. 4 PSM II st.), Kamil Borsuk (kl. 4 PSM II st.)- przygotowanie Bogdan Górnik: II miejsce w XX Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych - Szczecin (ZPSM), 27.01.2020 r.

Duet fortepianowy w składzie: Tymoteusz Gajda (kl. 3 POSM II st.), Maciej Prusiewicz (kl. 4 PSM II st.)- przygotowanie Anna Paras: wyróżnienie w XX Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych - Szczecin (ZPSM), 27.01.2020 r.

Zespół perkusyjny w składzie: Hubert Starkiewicz (kl. 1 POSM II st.), Stanisław Jabłoński (kl. 1 POSM II st.), Franciszek Szawracki (kl. 1 POSM II st.), Mikołaj Podolski (kl. 3 POSM II st.)- przygotowanie Dariusz Jagiełło: wyróżnienie w XX Szkolnym Konkursie Zespołów Kameralnych - Szczecin (ZPSM), 27.01.2020 r.

Milana Biały (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Emilii Gabryel i Krzysztofa Figla: II miejsce w VII Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I st. Województwa Zachodniopomorskiego - Szczecin, 24.01.2020 r.

Cyprian Szawracki (kl. 5 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej i Mateusza Sawickiego: Grand Prix IX Festiwalu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej "Srebrna szybka" - Kraków, 15-18.01.2020 r.

Wiktor Komorowski (kl. 4 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce na IV Ogólnopolskim Festiwal Fagotowym - Wadowice, 10-12.01.2020 r.

Abir Chanaa (kl. 6 POSM II st.) - klasa śpiewu Anny Rosy: I miejsce w II Konkursie Wokalny im. Carla Loewe - AS Szczecin, 28-30.11.2019 r.

Natalia Herfort (kl. 5 POSM II st.) - klasa śpiewu Anny Rosy: III miejsce w Konkursie Wokalny im. G. Perotti - Ückermünde, 28-30.11.192019 r.

Agata Wasik (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: III miejsce na Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS - Szczecin, 2.12.2019 r.

Matylda Wojdylak (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: IV miejsce na Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS - Szczecin, 2.12.2019 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 2 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: kwalifikacja do II etapu w XXII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. J. S. Bacha - Gorzów Wielkopolski, 18-22.11.2019 r.

Wiktor Komorowski (kl. 4 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych "Finalis" - Białystok, 12-16.11.2019 r.

Hanna Iwanow, Agata Bochnak, Natalia Bednarek, Gabriela Matecka, Irena Kiełbasińska, Gabriela Januszkiewicz, Franciszek Obrycki, Jan Bulikowski, Mateusz Rogowski, Miłosz Otto, Emil Centkiewicz, Filip Niczyporuk (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Berenika Kamińska-Pękalska, Adrian Gryszpan: I miejsce w Turnieju Klas Ósmych w Grze "Dwa Ognie" - SP nr 63 w Szczecinie, 15.10.2019 r.

Urszula Śledź (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: laureat XXXVII Wojewódzkiego i XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "Lipa 2019" pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej - Bielsko-Biała, 6.09.2019 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: III miejsce w I Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Pianistycznym - Leżajsk, 30.09.2019 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: Laureat Konkursu Kompozytorskiego na Miniaturę Forepianową - Wydawnictwo Muzyczne ABSONIC, 19.08.2019 r.

początek strony...

Lata Szkolne 2008/2009 - 2017/2018

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2018/2019...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2017/2018...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2016/2017...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2016/2017...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2015/2016...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2014/2015...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2013/2014...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2012/2013...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2011/2012...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2010/2011...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2009/2010...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2008/2009...

:: początek strony

copyright © 2011-2020 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie | Design by: W. Cieślok (ZPSM)