Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZPSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Rekrutacja - PSM I st.  |   Rekrutacja - POSM II st., PSM II st.  |   Klauzula Informacyjna RODO

Nowe w galerii ZPSM

  • Dyplomy 2021 (2)
  • Dyplomy 2021 (1)
  • Warsztaty
    z Janem Jakubem Bokunem
  • Studniówka 2020
  • Uczymy się pracować z tablicą interaktywną (Szkolenie ZCDNu)
  • Inauguracja Sali Organowej im. C. Loewego w ZPSM w Szczecinie
  • Czytelniczy wolontariat
  • Warsztaty orkiestrowe i koncert w Pasewalku (Niemcy)
  • Koncert Wigilijny AD 2019
  • Grudniowy Koncert z cyklu "Mistrz i uczeń"
  • Alicja w Krainie Nieszczęść
  • Jesienny Meeting Klarnetowy
  • Warsztaty obojowe - dr Ireneusz Stawniak
  • Niepodległa - 101 lat
  • Teoria w praktyce
  • 11:11 AD 2019
  • Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin - 2019
  • Warsztaty Puzonowe z Michałem Mazurkiewiczem
  • Dzień Edukacji Narodowej w ZPSM.
  • Edukacja biologiczna w POSM II st.
  • Pomerania - Koncert w Fiharmonii
  • Pasowanie uczniów klas pierwszych
  • Poczytaj mi mój Profesorze...
  • Rok Szkolny 2019/2020
  • Warsztaty plastyczne w POSM II st.
    prowadzone przez Bożenę Mozolewską
  • Z Teatrem Kamishibai w Szkole Specjalnej
  • Szczecin Young Percussion w Filharmonii
  • "Krakowiacy i Górale"
  • Dyplomy perkusyjne - 2019
  • Jazz w ZPSM
  • Dzień Otwarty Szkoły - 2019
  • Warsztaty puzonowe w ZPSM
  • Pierwsza pomoc i zajęcia sportowe w POSM II st.
  • Gry planszowe w Bibliotece ZPSM
  • Studniówka 2019
  • Tydzień profilaktyki w POSM II st.
  • Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
  • Z teatrem Kamishibai w Szpitalu

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do ZPSM na rok szkolny 2021/2022

7.06.2021 r.

Na podstawie § 9 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 9 kwietnia 2019 r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do publicznych szkół i publicznych placówek artystycznych oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych (Dz. U. z 2019 r. poz. 686) Dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego ogłasza listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do PSM I st., POSM II st. i PSM II st. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego na rok szkolny 2021/2022.
Dyżur Dyrekcji Szkoły w sprawie rekrutacji odbędzie się dnia 8 czerwca 2021 r. (wtorek) w godz. 17:00 – 18:30. Zapisy na rozmowę prowadzi sekretariat Szkoły pod numerem 91 4 88 13 56.

:: Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do PSM I st w ZPSM w Szczecinie na rok szkolny 2021/2022...

:: Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do POSM II st. i PSM II st. w ZPSM w Szczecinie na rok szkolny 2021/2022...

Rekrutacja PSM I st. w ZPSM w Szczecinie na rok szkolny 2021/2022

10.02.2021 r.

  • Czy chcesz, aby Twoje dziecko:
  •  
  • miało możliwość umuzykalnienia?
  • rozwijało swoją systematyczność, wytrwałość i samodzielność?
  • rozwijało umiejętność gospodarowania czasem i organizowania własnej pracy?
  • rozwijało pamięć i koncentrację?
  • rozwijało kreatywność i twórcze myślenie?
  • uczyło się wyrażania emocji?
  • uczyło się opanowania tremy i radzenia sobie ze stresem?
  • nabywało wiedzę, umiejętności o muzyce, wykonywało ją, słuchało, rozumiało i przeżywało ją?
  • przygotowało się do podjęcia kształcenia w szkole muzycznej II stopnia?
  •  
  • Zapraszamy do podjęcia nauki w Państwowej Szkole Muzycznej I st.
    w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie.
  •  
  • Wybierz instrument:
    flet • obój • klarnet • fagot • saksofon • trąbka • waltornia • puzon • perkusja • skrzypce • altówka
    wiolonczela • kontrabas • fortepian • akordeon • gitara

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 znajdują się w informatorze. Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły!

:: Informator dla kandydatów do PSM I st. w ZPSM w Szczecinie na rok szkolny 2021/2022 (wyciąg z Informatora Rekrutacyjnego do ZPSM w Szczecinie)...

:: Wniosek o przyjęcie kandydata do ZPSM (.doc)...

:: Wniosek o przyjęcie kandydata do ZPSM (.pdf)...

początek strony...

Prezentacja zespołów i instrumentów - PSM I st. w ZPSM w Szczecinie

1.03.2021 r.

początek strony...

Mały Wirtuoz - Konkurs dla uczniów PSM I st. w ZPSM w Szczecinie

4.05.2021 r.

początek strony...

Galerie zdjęć PSM I st. w ZPSM w Szczecinie

10.02.2021 r.

Gramy dla MAMY (25.05.2018)

Krasnoludki w Muzyku (24.04.2018)

Nasz pierwszy koncert (11.01.2018)

Świątecznie w PSM I st. - foto. Joanna Jagiełło (17.12.2018)

Pasowanie uczniów klas 1 PSM I st. w ZPSM w Szczecinie (16.05.2018)

Krasnoludki w Muzyku (2.10.2018)

Sukcesy naszych uczniów

rok szkolny 2020/2021

Cyprian Szawracki (kl. 6 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: I miejsce w International Moscow Music Competition - Moskwa, 1.06.2021 r.

Alicja Dramska (kl. 4 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w katrgorii B VIII Rome International Music Competition - Rzym, 1.06.2021 r.

Antoni Pastusiak (kl. 3 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w katrgorii B VIII Rome International Music Competition - Rzym, 1.06.2021 r.

Maja Krzemień (kl. 5 POSM II st.) - klasa oboju Grzegorza Święciochowskiego: wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Obojowym im. Bohdana Łukaszewskiego - Białystok, 28-30.05.2021 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w I Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej "KraCamera 2021" - Kraków, 29-31.05.2021 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w kategorii B5 w VIII Międzynarodowym Konkursie Muzyczny - Malborghetto, 29-30.05.2021 r.

Alicja Dramska (kl. 4 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III miejsce w kategorii B4 w VIII Międzynarodowym Konkursie Muzyczny - Malborghetto, 29-30.05.2021 r.

Antoni Pastusiak (kl. 3 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III miejsce w katrgorii B Junior VIII Międzynarodowym Konkursie Muzyczny - Malborghetto, 29-30.05.2021 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I W Międzynarodowym Konskurskie Muzycznym - Sarajewo, 1.05.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w International Multigenre Competition "Star Olympus" - Kazachstan, 17.05.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 PSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Paderewski in Memoriam" - Nowy Sącz, 20-29.05.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku - Leżajsk, 31.05.2021 r.

Bartosz Modrzejewski - przygotowanie: Dorota Maciejewska - I miejsce w grupie I w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Wiktoria Babińska - przygotowanie: Paweł Gorczyński - I miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Nina Lorenc - przygotowanie: Paweł Gorczyński - II miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Konrad Szponar - przygotowanie: Paweł Gorczyński - II miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Hanna Iwanow - przygotowanie: Elżbieta Heńska - wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Magdalena Gogolin - przygotowanie: Dorota Maciejewska - wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Zofia Pich - przygotowanie: Alina Pycio-Grochowska - wyróżnienie w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Urszula Śledź - przygotowanie: Paweł Gorczyński - Grand Prix i I miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Barbara Baturo - przygotowanie: Paweł Gorczyński - I miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Antoni Sorówka - przygotowanie: Aleksandra Jączek - II miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Dominika Stróżyk - przygotowanie: Iwona Kołodzińska - II miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Damian Grabowski - przygotowanie: Ewa Rottermund - II miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Wiktor Komorowski - przygotowanie: Aleksandra Jączek - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Aleksandra Śledzińska - przygotowanie: Aleksandra Jączek - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Joanna Szczerkowska - przygotowanie: Maria Bogacka-Bobik - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Kajetan Michalski - przygotowanie: Paweł Gorczyński - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Kamil Borsuk - przygotowanie: Paweł Gorczyński - III miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Maja Krzemień - przygotowanie: Elena Swiridenko - I miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Oliwia Maciejuniec - przygotowanie: Aleksandra Jączek - II miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Gabriela Jurksztowicz - przygotowanie: Alina Pycio-Grochowska - II miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Oktawia Maciejuniec - przygotowanie: Aleksandra Jączek - wyróżnienie w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - ZPSM Szczecin, 27.05.2021 r.

Julia Iwanow (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie: Jolanta Dobies - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Dla Maturzystów Fundacji Concilium Civitas przy Collegium Civitas w Warszawie na esej/artykuł/reportaż "Po pandemii: inny świat, gorszy świat, lepszy świat" - Warszawa, 9.05.2021 r.

Maja Grabarczyk (kl. 4 PSM I st.) - klasa skrzypiec Angeliki Moroz-Cybulskiej: wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie "Talenty skrzypcowe 2021" - Poznań, 24.05.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie I st. w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Muzyczne Obrazy" - Radom, 17-19.05.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie w I International Music Competition Silk Way (online) - Moskwa, 3.05.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce, w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2021 (online) - Kraków, 5.05.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie IV Ogólnopolskim Konkursie Klas Instrumentów Dętych (online) - Wadowice, 26.04.2021 r.

Milana Biały (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: "Złoty Wirtuoz" w XII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" - Sanok, 25-26.04.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: "Srebrny Wirtuoz" w XII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młody Wirtuoz" - Sanok, 25-26.04.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w Europe Open Music Competition - Belgrad, 29.04.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce, w kategorii Fagot w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym Centrum Edukacji Artystyczne - Łódź, 14.04.2021 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: Grand Prix, Nagroda za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego, Nagroda Specjalna Instytutu Muzyki Kameralnej Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi w postaci recitalu podczas cyklu „Soboty kameralne” w sezonie 2021/2022 w II Ogólnopolskim Konkursie Kameralnym im. Wiłkomirskich - Łódź, 22-24.04.2021 r.

Ewa Mydłowska (kl. 4 POSM II st.) - klasa fletu Sylwii Kędzierskiej-Nowak: I miejsce w kategorii XI w 12th WORLD OPEN Online Music Competition - Belgrad, 15.03.2021 r.

Alicja Dramska (kl. 4 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w katrgorii 5 12th World Open Online Music Competention - Belgrad, 15.03.2021 r.

Antoni Pastusiak (kl. 3 PSM I st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III miejsce w katrgorii 4 12th World Open Online Music Competention - Belgrad, 15.03.2021 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w katrgorii 12 12th World Open Online Music Competention - Belgrad, 15.03.2021 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce, w kategorii XX i XXI w 12th WORLD OPEN Online Music Competition - Belgrad, 15.03.2021 r.

Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce. w kategorii X w 12th WORLD OPEN Online Music Competition - Belgrad, 15.03.2021 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie: Julia Zemmler - III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym im. F. Wesołowskiego - Łódź, 12-13.03.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce i Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego w grupie II w VI Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim - Szczecin, 16-19.03.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w kategorii III w VI Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim - Szczecin, 16-19.03.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: I nagroda w International Music Competition - Best Bach Performance (5th Edition, 2021) - Londyn, 21.03.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II nagroda w kategorii II w XIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Ireny Rolanowskiej - Kraków, 28.02-1.03.2021 r.

Cyprian Szawracki (kl. 6 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: I miejsce w International Music Moscow Competition - Moskwa, 10.12.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce, kategoria C w I International Online Instrumental Performance Competition - Łódź, 25.02.2021 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I Prize i Special Prize for Outstanding Personality. I International Online Instrumental Performance Competition - Łódź. 25.02.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 PSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: srebrny dyplom w V Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym (online) - Wadowice, 20.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: Grand Prix w V Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym (online) - Wadowice, 20.02.2021 r.

Emma Kocój (kl. 6 POSM II st.) - klasa wiolonczeli Tomasza Szczęsnego: wyróżnienie w Gustav Mahler Prize Cello Competition (online) - Lihlava (Czechy), 8.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w I Kyoto International Music Competition (online) - Kyoto, 1.02.2021 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w kategorii E w I Kyoto International Music Competention - Kyoto, 1.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w II International Music Competition Ca Nova (online) - Turcja-Ukraina, 15.02.2021 r.

Maciej Zaczko (kl. 1 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w II International Music Competition Ca Nova (online) - Turcja-Ukraina, 15.02.2021 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: I miejsce (kat. 17-19 lat) w International Online Sopravista Festival - Riccione (Włochy), 15.02.2021 r.

Daniel Rozmus (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Gabriela Matecka (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Hanna Zarzycka (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Zuzanna Sobieniak (kl. 5 POSM II st.) - przygotowanie Paulina Dubojska: II miejsce oraz nagroda publiczności (głosowanie internetowe) w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: I miejsce w Szkolnym Konkursie na Aranżację Polskiej Kolędy lub Pastorałki - ZPSM w Szczecinie, 3.02.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w Ziemas Pasaka - Łotwa, 15.01.2020 r.

Duet fortepianowy w składzie: Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.), Mateusz Rogowski (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym - Kyoto, 31.01.2020 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w VI Odin International Music Competiton (edycja online) - Tallinn, 31.01.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce w VI Odin International Music Competiton (edycja online) - Tallinn, 31.01.2020 r.

Benedykt Symon (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Artystycznym "Silk Way" im. SS. Prokofiewa - Moskwa, 31.01.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: III miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego - Tuchów, 15.01.2021 r.

Maria Rocławska (kl. 4 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce (ex aequo) w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Dominiak Stróżyk (kl. 5 POSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Iwony Kołodzińskiej: II miejsce (ex aequo) w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Agata Tomaszewska (kl. 4 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Iwony Kołodzińskiej: wyróżnienie, grupa II w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Wiktoria Babińska (kl. 2 PSM II st.) - klasa fortepianu obowiązkowego Doroty Maciejewskiej: II miejsce, grupa I w II Szkolnej Miniaturze Fortepiannowej (online) - ZPSM Szczecin, 18.01.2021 r.

Tymoteusz Pławski (kl. 2 PSM I st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego - Tuchów, 15.01.2021 r.

Olimpia Mościcka (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie: Anna Wójcik - III miejsce w XIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Oto ja i media" pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa zachodniopomorskiego - I LO w Szczecinie, 15.01.2021 r.

Wiktor Komorowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w New Year's Star (online) - Turcja, 1-14.01.2021 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: III miejsce w International Online Piano Competition "Gloria Artis" - Wiedeń, 20.12.2020 r.

Irena Kiełbasińska (kl. 3 POSM II st.) - klasa fortepianu Aleksandry Pstrągowskiej: II miejsce w International Moscow Music Online-Competition (kategoria wiekowa 14-17 lat) - Moskwa, 20.12.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej "Dziecięce Imaginacje" (online) - Gdańsk, 20.12.2020 r.

Kamil Borsuk (kl. 5 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Artystycznym "Music Modern" (online) - Odessa, 21-24.11.2020 r.

Julia Skałacka (kl. 1 PSM II st.) - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: I miejsce w IV@konkurs altówkowy (online) - Gdańsk, 8.11.2020 r.

Blanka Borowik (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Radosław Lesiński (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Mateusz Głogowski (kl. 4 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Liwia Sobczyńska (kl. 4 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Michalina Szczepanik (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: II miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Kaja Lesińaks (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Nadia Lipińska (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejsce w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Maria Szczerbik (kl. 3 PSM I st.) - klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: wyróżnienie w V Konkursie Instrumentów Smyczkowych "Miniatura" (online) - Gryfino, 10.11.2020 r.

Milana Biały (kl. 3 PSM I st.) - klasa fortepianu Krzysztofa Figla: II miejsce w kategorii B w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym (online) - Leżajsk, 27.09.2020 r.

Tymon Chruściel (kl. 6 POSM II st.) - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym (online) - Bruksela, 1.08.2020 r.

początek strony...

copyright © 2011-2020 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie | Design by: W. Cieślok (ZPSM)